O FIRMIE

Nasz zespół to ludzie z doświadczeniem

Szukamy najlepszych rozwiązań dla Twojej Firmy

Wide Lane Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży IT, która powstała w 2011 roku. Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy dbają o jakość i sprawność oferowanych produktów, a także o owocną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi.

Nasza firma oficjalnie powstała w 2011 roku, lecz jej dorobek w postaci oprogramowania i platformy Appraiser był budowany od kilku lat przy współudziale osób zajmujących się wycenami nieruchomości. To właśnie dzięki ich doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku nieruchomości zrodziła się potrzeba stworzenia nowoczesnego narzędzia usprawniającego codzienną pracę.
Nasz zespół to ludzie, posiadający duże doświadczenie zarówno w dziedzinie informatyki jak również w wycenie nieruchomości. I choć sama firma ma krótką historię, to za nią stoją ludzie dysponujący wiedzą i praktyką zdobytą podczas wielu lat pracy.
fakty

Liczby mówią wszystko

0
Produkty
0
lat doświadczenia
0
Klientów

Jakość obsługi na pierwszym miejscu!
Traktujemy klienta tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani

Obsługa klienta

Chcemy oferować profesjonalną obsługę i budować trwałe relacje z klientem. Cokolwiek robimy, robimy to z myślą o Kliencie starając się zrozumieć jego potrzeby i zapewnić obsługę, która przewyższa jego oczekiwania.

Świadczymy najwyższą jakość usług

Jakość jest nieodłącznym elementem wszystkiego, co robimy. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

Wide Lane dąży w kierunku innowacyjnego rozwoju oraz świadczenia wysokiej jakości usług będących odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i oczekiwania klientów.

Dotrzymujemy naszych obietnic

Oznacza to, że dotrzymujemy obietnic w stosunku do naszych klientów, dostawców, naszych współpracowników i firm, z którymi kooperujemy. Kierujemy się zasadami etycznego i uczciwego postępowania w biznesie.

Szanujemy godność jednostki

Możemy działać skutecznie tylko wtedy, gdy każdy z nas darzy szacunkiem pozostałe osoby. Dlatego dbamy o pozytywne, trwałe relacje we własnym gronie, umiemy docenić odmienne punkty widzenia i indywidualność; szanujemy się wzajemnie za to, kim jesteśmy, jaką mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie; cenimy nasze pasje, entuzjazm i zaangażowanie.

Doceniamy i świętujemy sukcesy

Będziemy otwarcie świętować osiągnięcia naszych pracowników. Będziemy dziękować i gratulować poszczególnym osobom, zespołom, pracownikom, dostawcom i klientom, którzy przyczyniają się do sukcesu firmy poprzez osiągane przez nich wyniki.

Jesteśmy Innowacyjni. Stawiamy czoła wyzwaniom.